Plan marketingowy

PLAN MARKETINGOWY

Przejdźmy teraz do możliwości, jakie daje kopalnia BitClub Network. Aby rozpocząć przygodę z BitClub Network musisz się zarejestrować.

Możesz to zrobić klikając tutaj. 

Jak zarejestrować się w BitClub Network

rejestracja w BitClub Network

Aby uczestniczyć w planie marketingowym musimy pokryć jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$.

1. Mining Pool – Pule wydobywcze

Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej dla Ciebie puli wydobywczej. Do wyboru są cztery pule o wartości 500$, 1000$, 2000$ oraz 3500$. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do tych trzech puli. Możesz wykupić ich tyle ile będziesz chciał. Każda z puli pracuje przez 1000 dni.

W tej chwili ilość puli możliwych do zakupu w ciągu dnia może być ograniczona ze względu na ilość dostępnego na rynku sprzętu.

1.1. Re-purchase (reinwestycja)

Dla każdej puli istnieje również możliwość ustawienia poziomu automatycznej reinwestycji w zakresie 0-100%. Każda nowa pula domyślnie ustawiona jest na 50%. Oznacza to, że połowa wydobytych codziennie bitcoinów trafia na Twój portfel, natomiast druga połowa trafia na specjalne konto reinwestycji, z którego są dla Ciebie automatycznie dokupowane kolejne udziały częściowe. Osobiście polecam przeznaczyć 100% wydobytych BitCoinów na reinwestycję przynajmniej przez pierwszy rok, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

1.2 Pule GPU

Teraz dostępne są również pule GPU, które umożliwiają wydobywanie takich kryptowalut jak:

• Ethereum
• Ethereum Classic
• Monero
• ZCash

Pule GPU również posiadają automatyczną reinwestycję na poziomie 30%, co także można zmienić w zakresie 0-100%. Pule GPU również pracują przez 1000 dni.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

2. Drzewo binarne

Firma oferuje również plan binarny czyli potoczne drzewko. W momencie opłacenia składki członkowskiej otrzymujesz miejsce w strukturze drzewka binarnego. Dzięki temu możesz zarabiać na polecaniu programu, a także na aktywności Twojego zespołu.

Każda osoba kupująca pule wydobywcze z Twojego polecenia to prowizja bezpośrednia oraz punkty do drzewka:

 • Za pulę o wartości 500$ otrzymujesz 3 punkty
 • Za pulę o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę o wartości 2000$ otrzymujesz 12 punkty
 • Za pulę GPU o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę GPU o wartości 5000$ otrzymujesz 30 punktów

Punkty otrzymujesz również za każdym razem, kiedy osoba w Twojej strukturze zakupi pulę. Nie musi to być Twój bezpośredni polecony! Przeanalizujmy to na przykładzie.

Rejestrując się z mojego polecenia zajmujesz miejsce w mojej strukturze. Kolejna osoba jaką zaproszę znajdzie się pod Tobą, a zatem jeśli taka osoba kupi pulę o wartości 2000$, to otrzymasz 12pkt na jednej ze stron swojego drzewka. W momencie uzbierania 15 punktów po lewej i prawej stronie, zamyka się tzw. cykl a Ty otrzymujesz prowizję 200$. Co ważne – otrzymujesz BitCoiny o wartości 200$, nie dolary! Dzięki temu wciąż zarabiasz na wzroście wartości BitCoina!

3. Rangi

W serwisie obowiązują również specjalne rangi. Każdy nowy użytkownik zaczyna z rangą Miner, która umożliwia mu zamknięcie maksymalnie 4 cykli w ciągu dnia i osiągnięcie dziennych zarobków na poziomie maksymalnie 800$.

Dostępne w serwisie rangi oraz odpowiadająca im ilość możliwych do zamknięcia cykli w ciągu dnia to:

 • Miner – 4 cykle
 • Builder – 5 cykli
 • Pro Builder – 6 cykli
 • Master Builder – 8 cykli
 • Monster Builder – 10 cykli
 • Mega Monster Builder – 12 cykli

Dostępne są również premie za zamknięcia cykli swoich poleconych, czyli tzw. Matching Bonus. Przy randze Miner można otrzymać Matching Bonus do drugiego poziomu, natomiast przy randze Mega Monster Builder jest to już premia do 10 poziomu. Wymagania na dane rangi można znaleźć po zalogowaniu się w szczegółowym opisie planu marketingowego.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Rejestrując się z mojego polecenia przyłączasz się również do organizacji B3TEAM i działasz w oficjalnej strukturze legalnej spółki B3TEAM S.A. Przy rejestracji poprzedź swoją nazwę użytkownika przedrostkiem ‚B3TEAM’, na przykład ‚B3TEAM.Mirek’, dzięki czemu otrzymasz możliwość otrzymania bonusów w przyszłości!

Komentarze są wyłączone.