Bonus BitClub

Bonus BitClub

↓ ↓ ↓ Wykonaj 4 proste kroki zawarte poniżej ↓ ↓ ↓   

Odbierz      99$   lub  300zł

 

przystępując z do naszej społeczności B3Team S.A. z mojego polecenia możesz liczyć na BONUS w postaci pokrycia kosztu poniesionego przy aktywacji konta w BitClub Network

Poza tym mam do zaoferowania jedną z czterech książek Roberta Kiyosaki
Jest to człowiek który otwiera oczy tysiącom osób i pozwala zrozumieć więcej w tematyce inwestowanie, aktywa i pasywa.

Dzięki serii książek „Bogaty Ojciec” mogą urzeczywistnić się Twoje marzenia o zarabianiu pasywnym w internecie a w tym samym czasie możesz podróżować oraz spełniać swoje marzenia.

Jeśli chcesz prawdziwej gwarancji sukcesu, zachęcam do lektur!

„Bogaty ojciec, biedny ojciec czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa?” Dowiedz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla Ciebie i dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, aby stać się zamożnym. Książka, która wstrząsnęła światem finansów.

Robert Kiyosaki podważył dotychczasowe poglądy milionów ludzi na całym świecie i zmienił ich sposób myślenia o pieniądzach. Jego spojrzenie na pieniądze i inwestowanie jest często sprzeczne z popularnymi poglądami, a on zasłużył sobie na swoją reputację: słynie z bezpośredniego stylu i kontrowersyjnych opinii. Na całym świecie jest uznawany za gorącego orędownika edukacji finansowej.

Książka Bogaty ojciec, Biedny ojciec

  • Rozwieje mit, że aby stać się bogatym, trzeba mieć wielkie dochody
  • Podważy przekonanie, że nasz dom albo mieszkanie stanowią nasze aktywa
  • Uświadomi rodzicom, że nie mogą oczekiwać, że w publicznym systemie edukacji ich dzieci nauczą się czegokolwiek o pieniądzach
  • Raz na zawsze zdefiniuje aktywa i pasywa
  • Pokaże, jak uczyć nasze dzieci o pieniądzach, aby w przyszłości osiągnęły finansowy sukces

Bogaty ojciec, Biedny ojciec – poradnik finansowy wszech czasów!

 

Pracownik czy przedsiębiorca?
Kim lepiej być w XXI wieku?

Czy niepokoi Cię korupcja w świecie korporacji i międzynarodowych banków? Czy złości Cię to, że rząd robi zbyt wiele złego i za mało dobrego?

A może jesteś zły na samego siebie, że wcześniej nie zająłeś się własnymi finansami? Cóż, życie nie jest łatwe. Pytanie brzmi: co masz zamiar z tym zrobić?

Problem nie tkwi w gospodarce. Jest raczej powiązany z Tobą!

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu!

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora.

 

Masz już dość życia od wypłaty do wypłaty? Dowiedz się, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej i płacą niższe podatki. Dowiedz się, jak sprawić, aby to pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie. Bogaci wiedzą, że kluczem do finansowej niezależności jest prawa strona kwadrantu – bycie właścicielem biznesu i inwestorem.

Czy zastanawiałeś się kiedyś:

  • Jaka jest różnica pomiędzy pracownikiem etatowym, a właścicielem biznesu?
  • Dlaczego niektórzy inwestorzy generują pieniądze, niewiele ryzykując, podczas gdy inni ledwo „wychodzą na zero”?
  • Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej, podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie i odnoszą sukces w biznesie?
  • Co dla mnie i dla moich finansów oznacza przejście z epoki industralnej do epoki informacyjnej?

 

Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa. Szkoła biznesu pomoże Ci zbudować sieć, w której każdy będzie zwycięzcą.

Poznasz jedenaście ukrytych walorów biznesu, które nie tylko pozwolą Ci zarobić pieniądze, ale zmienią też na zawsze Twoje życie. Robert Kiyosaki wyjaśni Ci, jak szybko stworzyć biznes w kwadrancie B, dzięki wykorzystaniu sieci.

Książka pokaże Ci również, że budowanie biznesu opartego na pomaganiu innym jest:

• rewolucyjnym sposobem osiągania zamożności,
• możliwością zakumulowania wielkiego majątku przez każdego z nas,
• szansą dla każdego, kto ma siłę napędową, determinację i wytrwałość.

 

 

 

„Gdybym miał wszystko rozpoczynać od nowa, zamiast budować biznes w starym stylu, zbudowałbym biznes oparty na marketingu sieciowym.”

 

 

 

 

                                                      

Dam Ci  99$  jeśli wykonasz 4 proste kroki

 

 

Krok 1Subskrybuj Mój kanał na

Dzięki temu będziesz na bieżąco. Będziesz wiedział jako pierwszy o wszystkich aktualnościach i nowościach o których informuję na moim KANALE!

 

 

       Krok 2  Zarejestruj się w

 To bardzo ważne! BONUSY jakie otrzymasz, prześlę Tobie w kryptowalucie BitCoin Cash. Musisz posiadać więc portfel do przyjmowania i przechowywania tych płatności. Załóż więc konto na giełdzie BitBay,  dzięki czemu nauczysz się jak kupić, sprzedać i płacić zwykłe rachunki za pomocą BitCoin oraz innymi kryptowalutami, które kupisz i bezpiecznie przechowasz na BitBay INSTRUKCJA.

 

 

 

        Krok 3 Zarejestruj się w

 

Bardzo ważne. Rejestrując się z mojego polecenia przyłączasz się również do organizacji B3TEAM i działasz w oficjalnej strukturze legalnej spółki B3TEAM S.A. Przy rejestracji poprzedź swoją nazwę użytkownika przedrostkiem ‚B3TEAM, na przykład ‚B3TEAM.Mirek, dzięki czemu otrzymasz możliwość otrzymania bonusów w przyszłości!

 

Krok 4 – Zakup pulę na wydobycie Kryptowaluty BitCoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash lub Monero!

Po zakupie Puli za min 1000$ skontaktuj się ze mną na FaceBook  a otrzymasz książkę + 300zł lub 99$ na twój portfel Bitcoinowy! Będziesz mógł wydać je na co tylko chcesz 🙂

Chcesz 300zł / 99$? Skontaktuj się ze mną na

Komentarze są wyłączone.